Prihlásenie - existujúci zákazník  • Problém s prihlásením

    V prípade ak si nepamatáte svoje prihlasovacie meno alebo heslo, využite funkciu "Stratili ste heslo". Ak Vaše problémy s prihlásením pretrvávajú, vypíšte prosím tento formulár a budeme Vás kontaktovať

Registrovať sa - nový zákazník

Autorizovaný prístup na stránku www.stihl.sk slúži iba pre predajcov s platnou obchodnou zmluvou. Vaša registrácia bude potvrdená iba v prípde, že spľňate tieto podmienky. V prípade že máte záujem o nákup ako koncový zákazník, vyberte si prosím zo zoznamu predajcov a online predajcov na https://stihl.sk/predajcovia/

Nákupný košík je prázdny

Len s osobným prevzatím

Tento tovar si po objednaní prevezmete osobne u odborného predajcu podľa Vášho výberu

Našou snahou je, aby služby spojené s predajom a servisom produktov STIHL a VIKING bola rovnako kvalitná, ako produkty samé. Preto kladieme zvláštny dôraz na poradenstvo a odborný servis, aké môže ponúknuť len odborný, špeciálne školený predajca s osobným kontaktom.

Svojho predajcu si môžete vybrať kedykoľvek v hlavnom menu, alebo pred odoslaním objednávky.

Výber predajcu

Doručenie ku Vám kuriérom

alebo aj osobné prevzatie u nášho odborného predajcu

Tento tovar môže byť po objednaní doručený na Vašu adresu. Môžete si ale tovar prevziať aj u nášho odborného predajcu podľa Vášho výberu a dostenete k nákupu darček príslušenstva STIHL podľa vlastného výberu v hodnote 2% z nákupu.

Výber predajcu

Vyberte si svojho predajcu

Pre pokračovanie v nákupe je nutné aby ste si vybrali svojho predajcu zo zoznamu Online partnerov. Budete presmerovaný na jeho online e-shop kde môžte pokračovať v nákupe. Pri niektorých druhov tovarov je bezpodmienečne nutné osobné prevzatia tovaru u vybraného predajcu, preot pri výbere zvažujte ponúkané služby ako aj lokalitu. Zoznam online predajcov sa bude postupne rozširovať.

Výber predajcu