Jesenná foto súťaž o novú motorovú pílu je tu!

Ste skalným fanúšikom našich motorových píl? Máte vo vlastníctve či zbierke nejakú parádnu kontru, alebo iné historické modely spred roku 1990?

Ak áno, pošlite nám do 31. októbra 2017 fotografiu vašej motorovej píly STIHL vyrobenej pred rokom 1990, prebojujte sa do finálea vyhrajte hlavnú cenu: MOTOROVÚ PÍLU STIHL MS 170! Zo zaslaných fotografií vyberieme do 3. novembra 2017 päť najlepších a najkrajších fotografií a uverejníme ich na našej FB stránke v špeciálnom albume. Fotografia, ktorá následne získa do konca mesiaca november najväčší počet označení „Páči sa“ vyhráva hlavnú cenu! Ostatní finalisti sa ale tiež môžu tešiť na zaujímavé vecné ceny zo sortimentu príslušenstva značky STIHL.

Podmienky súťaže:

 • Svoje súťažné fotografie (s kontaktnými informáciami) posielajte do 31.10.2017 na e-mailovu adresu: sutaz@stihl.sk. Náš výber 5 finálových fotografií uverejníme na našej facebookovskej stránke (https://www.facebook.com/STIHL.sk) v špeciálnom albume dňa 03.11.2017.Verejne „lajkovať“päť vybraných finálnych fotografií bude možné v termíne od 03.11.2017 do 30.11 2017.Fotografia z finálneho výberu, ktorá bude mať v čase ukončenia súťaže najväčší počet „lajkov“ vyhráva. Výhercu budeme kontaktovať správou do 05.12. 2017
 • Fotografia zaslaná do súťaže musí byť dielom autora, ktorý ju do súťaže prihlásil a autor dáva súhlas k zverejneniu svojich prác.
 • Nezabudnite pozvať svojich priateľov, aby vám v prípade postupu do finále lajkli vašu fotografiu.
 • Posielať fotky a uchádzať sa o výhru môžu iba osoby staršie ako 18 rokov, ktoré zašlú fotografiu píly v osobnom vlastníctve (nie určenú na predaj, alebo pílu ktorú reálne nevlastnia).
 • Výhru budeme odosielať len v rámci SR.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo kedykoľvek stiahnuť fotografiu zo súťaže, pokiaľ by nebola v súlade s podmienkami súťaže, dobrými mravmi, alebo by inak poškodzovala dobré meno a hodnoty značky STIHL.
 • Organizátor si vyhradzuje právo rozhodovať o zaradení/nezaradení fotografie do súťaže a do finálového kola, a meniť podmienky súťaže ak to bude potrebné.
 • Organizátor si vyhradzuje právo na archiváciu fotografií a právo reprodukovať a publikovať fotografie s uvedením autora fotografie, bez nároku autora na honorár.
 • Zaslaním fotografie súhlasí autor fotografie s ich použitím na našich webových stránkach a sociálnych médiách
 • Zaslaním fotografie autor súhlasí s podmienkami a pravidlami súťaže a udeľuje v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov (ďalej len „zákon č. 428/2002 Z.z.“), súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov tu poskytnutých spoločnosti Ing. Ján Spišák – STÉNIA export – import, rieda SNP 73, 040 11 Košice – Západ, IČO: 14 354 144,podnikajúcej na území Slovenskej republiky.
 • Spoločnosť Facebook voči súťaži nemá žiadne záväzky, súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, odobrená ani riadená spoločnosťou Facebook a nemá s ňou žiaden vzťah.

Dôležité odkazy:

Pridaj komentár